Menu Zamknij

Co możemy obstawiać w LVbet legalnym bukmacherze?

LVbet to w tym momencie można powiedzieć lider legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Ich rozwój od momentu otrzymania licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce jest tak dynamiczny, że chyba nikt się tego nie spodziewał – a na pewno ich najwięksi konkurenci z Fortuną i STS na czele.

Pole golfowe
W LVbet możesz obstawiać również golf.

LVbet zakłady bukmacherskie z przytupem rozpoczęli działalność w naszym kraju od sponsorowania Mistrzostw Europy siatkarzy w 2017 roku oraz od zawarcia umowy z wielokrotnym Mistrzem Polski w piłce nożnej – Wisłą Kraków. Aktualnie współpraca przełożyła się na zawarcie umowy z piłkarzem tego klubu Jakubem Błaszczykowskim.

Co tak na prawdę przyciąga nowych użytkowników do LVbet? Jest to niewątpliwie szeroka oferta spotkań. Możemy obstawić u tego bukmachera, mecze z kilkunastu dyscyplin sportowych. I nie mówimy tu tylko o piłce nożnej, koszykówce, czy tenisie, ale również o tak egzotycznych w Polsce sportach, jak krykiet, dart, snooker czy piłka wodna. Można więc powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Równie atrakcyjna i szeroka jest oferta zakładów na żywo, czyli formie obstawiania, która bardzo zyskuje na popularności, ze względu na emocje jakie towarzyszą, z jednej strony oglądanie meczu, a z drugiej spoglądanie na kupon który w jego trakcie obstawiliśmy.

Nowi gracze, którzy rejestrują konto w LVbet mają również możliwość odebrania bonusów powitalnych, w tym darmowej kasy w wysokości 20zł na pierwszy kupon, można więc przetestować tego bukmachera bez konieczności inwestowania własnych środków. Dla zainteresowanych wpłatą depozytu, LVbet ma pakiet powitalny nawet do 1500zł przy wpłacie pierwszego i drugiego depozytu.

Jak widzimy oferta tego legalnego operatora jest skrojona na miarę każdego kibica sportowego w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *